EN


Hakkımızda

İnova Seramik San. Ve Tic. A.Ş. ekibi olarak 15 yılı aşan üretim bilgi ve tecrübemizi, siz değerli müşterilerimiz ile paylaşmanın heyecanını duymaktayız . Kurulduğu günden itibaren Seramik Sağlık Gereçleri konusunda üretim yapan ve uzman kadroya sahip olan şirketimiz; Seramik Lavabolar, Dolap uyumlu etajerli lavabolar ve tezgah üstü lavaboların üretimini yapmaktadır. Ürünlerimizin tamamı Fine Fire Clay(FFC) teknolojisi ile üretilmektedir.

Üretim tesisimiz Kayseri Mimarsinan Organize Sanayi Bölgesinde kurulmuş olup, 250.000 Adet/Yıl dolap uyumlu seramik etajerli lavabo ve tezgah üstü lavabo üretim kapasitesine sahiptir.

Üretimini gerçekleştirdiğimiz lavabolara ileri teknoloji yöntemleri ile kolay temizlenebilen pürüzsüz yüzey teknolojisi uygulayarak, daha zor kirlenmelerini ve kolay temizlenmelerini sağlıyoruz. Ayrıca alışılmışın sınırlarını zorlayarak metalik yüzey uygulamaları, nanoteknoloji sayesinde kir tutmayan yüzey uygulamaları ve mat sır uygulamaları ile renklenen lavaboları hizmetinize sunuyoruz.

İnova Seramik A.Ş.,orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede seramik lavabo sektöründe tanınmış ve sunduğu yüksek kaliteli ürünler ile büyük beğeni toplamıştır. Firmamızın değişmez prensipleri daima kalite, satış sonrası hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. İnova Seramik Sanayi ve Ticaret A.Ş. sadece Fine Fire Clay seramik lavabo üretimi gerçekleştirmekte olup kaliteye, verimliliğe ve teknolojiye odaklanmıştır.


  • İLETİŞİM
    Mimarsinan OSB 19. Cad. No:9 Kayseri,Türkiye

Telefon: +90-352-503 01 20
Faks: +90-352-503 01 21
Mail: info@inovaseramik.com.tr


Copyright 2017 İnova Seramik Türkiye. Tüm Hakları Saklıdır.